58-330 Jedlina-Zdrój, ul. J.Słowackiego 5,

O nas

W TRZECH SŁOWACH

Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju to wyjątkowe miejsce, które powstało dla Najmłodszych z pasji i miłości. Gdzie dzieci otoczone czułością i szacunkiem rozwijają się zgodnie ze swoim indywidualnym tempem, w świadomie przygotowanym dla nich otoczeniu. Stawiamy na wysoką jakość opieki żłobkowej, bazującej na bezpiecznym przywiązaniu i podążaniu za dzieckiem. Dajemy dzieciom siebie – swój czas, obecność, dostępność, wrażliwość, swoje zaangażowanie i pasję.

Poza podstawową funkcją zapewnienia opieki, pobyt dzieci w Naszym Żłobku opiera się na codziennych, interesujących dla dzieci zajęciach wspierających ich całościowy rozwój. Młoda, wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra wykazuje się ogromną kreatywnością, empatią
i pomysłowością. Każdy dzień jest idealnie zaplanowany, ponieważ w naszym żłobku nie ma miejsca na nudę. Kluczową rolę w codziennej działalności Żłobka odgrywa sensoryka. Integracja sensoryczna występuje tu w zajęciach stałych i zabawach, z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy sensorycznych.

W życiu naszego żłobka jest zawsze miejsce dla członków rodziny jego uczestników, bowiem organizowanych jest wiele inicjatyw z ich udziałem. Liczne festyny, spotkania, wspólne obchody uroczystości i świąt.

Ważną informacją dla naszych rodziców jest fakt, że Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju rozpoczął ogólnopolską Certyfikację „Bezpieczny i przyjazny Żłobek”.

Weronika Krzywda

Dyrektor

Skip to content